Nauka

Kreatywne szkoły Robinson Ken

W książce Kreatywne Szkoły Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji Czy szkoły zabijają kretaywność? i prezentuje radyklane praktyczne rozwiązania dotyczące kliczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały, przemysłowy model edukacji i pokazuje, jak wdrożyć wysoce spersonalizowany, ekologiczny model, który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku, ukształtować osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka Kreatywne szkoły - pełna przykładów, wyników przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata, napisana właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i z poczuciem humoru - zainspiruje nauczycieli, rodziców, dyrektorów szkół i decydentów, by na nowo przemyśleli prawdziwą naturę i cele edukacji.

Co możesz zrobić? Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, nauczycielem, rodzicem, dyrektorem placówki czy decydentem, jeśli w jakikolwiek sposób jesteś zaangażowany w edukację, możesz być częścią zmiany.

Ken Robinson, Kreatywne Szkoły

 

 

Bracka 14,
31-005 Kraków
Tel.: +48 530 769 530

pn-pt 09:00 - 21:00
sb-nd 10:00 - 19:00