single

Jesienno - zimowy niezbędnik dla aktywnych dzieci

Jesień i zima to czas, kiedy dzieci wcale nie muszą być mniej aktywne i nie muzą być skazane na przesiadywanie w domu. Warto pamiętać, że nie ma złej pogody, jest tylko niewłaściwie dobrana odzież. A pamiętajmy też, że ruch na świeżym powietrzu bez względu na aurę to najlepszy sposób, żeby zahartować dziecko i zadbać o jego zdrowie. Dlatego przygotujmy nasze maluchy na jesień i zimę tak, by mogły w pełni korzystać z uroków tych pór roku, a przy tym oczywiście by nie zmarzły i nie przemokły.

Wiele potrzebnych na jesień i zimę ubrań i akcesoriów znajdziecie w sklepie internetowym Metroz.pl.

Czego potrzebują dzieci, kiedy nadchodzą chłody? Przede wszystkim ciepłej czapki, szalika i rękawiczek – wszystko to znajdziecie na stronie www.metroz.pl. Czapka dziecięca z pomponem wiązana Polskiej marki BARBARAS to wysokiej jakości produkt posiadający niezbędne certyfikaty poświadczające, że to wysokiej klasy odzież dla dzieci i niemowląt. Wiązanie sprawia, że czapka pozostaje na właściwym miejscu, to jest na głowie nawet podczas wiatru czy szalonej zabawy. Krój czapki znakomicie też chroni uszy, co jest bardzo ważne. Czapka ma podszycie z bawełnianej podszewki, dzięki czemu jest cieplejsza i dobrze chroni przed wiatrem. Skład 50& wełna 50& akryl jest bardzo dobry dla produktów dziecięcych – czapka jest ciepła, a jednocześnie łatwo się ją pierze i dość szybko wysycha – a wiadomo, że dzieci brudzą ubrania bardzo szybko, więc jest to ważne z punktu widzenia rodzica.

Jesienno-zimowa czapka dla dziecka zaprojektowana jest tak, że jest nie tylko ciepła i zakrywa uszy, ale ma też zabawne aplikacje i urokliwe pompony naśladujące uszy misia. W sklepie internetowym Metroz.pl znajdziecie szeroki wybór tego rodzaju dodatków dla dzieci. Nie tylko do wychodzenia na zewnątrz – do wirtualnego koszyka warto też wrzucić Kapcie dziecięce pieski. Są one ciepłe i wygodne, a przy tym ich zabawny kształt sprawia, że dziecko na pewno będzie je chętnie nosić. A każdy rodzic wie, jak trudno jest nieraz nakłonić malucha do chodzenia w kapciach… Czerwone lub niebieskie uśmiechnięte pieski na pewno do tego zachęcą.

Na jesienne wietrzne dni warto też zaopatrzyć się w zabawkę, która zachęci do szaleństw na powietrzu. Idealnym wyborem będzie Latawiec orzeł, który właśnie jesienią, gdy wieje wiatr sprawdzi się najlepiej.
Coś do domu na długie wieczory

Gdy wieczory robią się coraz dłuższe, przydadzą się też atrakcyjne zabawki, które pozwolą nie nudzić się w domu. To także znajdziemy w sklepie metroz.pl. Puzzle obrazkowe angielski 30 elementów to idealnym przykład na to, że dziecko może bawiąc się, wiele się też nauczyć. W tym przypadku jest to kolorowa i bardzo atrakcyjna zabawka wspierająca malucha w zaznajomieniu się z językiem angielskim.

Znakomitym pomysłem na długie jesienne i zimowe wieczory są też różnego rodzaju zabawy artystyczne i plastyczne. Gdy zwyczajne malowanie i rysowanie na papierze już się znudzi, sięgnijmy po coś bardziej kreatywnego. Dużo radości dostarczy na przykład Skarbonka kurka do malowania. Tego typu zabawki nie tylko pozwalają dziecku ciekawie spędzić czas, ale mają też walor edukacyjny, bo znakomicie wpływają na rozwój tak zwanej motoryki malej, czyli precyzyjnych ruchów. Dzieci, które dużo malują, dużo lepiej radzą sobie później z nauką czytania. Co więcej, taka skarbonka po pomalowaniu będzie też świetnym prezentem dla kogoś bliskiego, na przykład dla dziadków. A warto pokazać dziecku, że przyjemnie jest nie tylko dostawać prezenty, ale też je dawać.